Hakkımızda

yatirimim.com altın ve mücevher sektöründe hizmet vermektedir. Her türlü altın, gümüş, platin ve paladyumun toptan ve perakende alım-satımını yapmaktadır.
Aynı zamanda T.C. Darphanesi’nin üretmiş olduğu ziynet altınlar ile İstanbul Altın Rafinerisi ve LBMA akreditasyonu olan rafinerilerin üretimi mini külçe altınların tedarik, satış ve dağıtımını da yaparak yıllık 100 tonun üzerinde işlem hacmine sahip olan piyasada 5.000 üzerinde kayıtlı müşterisi ve yıllık 50.000.000 TL’nin üzerinde cirosu ile online kıymetli maden pazarında öncü konumundadır.

Dünya’da bir ilk olarak başlattığı 7 gün 24 saat altın satışı projesi ile seçili Opet ve Türkiye Petrolleri istasyonlarında kesintisiz yatırımcı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. yatirimim.com kurumsal satış kanalı ile özel ve kamu sektöründe hizmet veren firmalara, vakıflara, derneklere ve şahıslara özel tasarım takı, mücevher ve mini külçe altın konseptini geliştirmiştir. Tedarikçilerin ve çalışanların prim, bonus ve özel günler (evlilik, doğum, emeklilik) ile ilgili ödüllendirilmesine yönelik çalışma yapan kurum ve şahıslara da özel konseptler sunmaktadır.

yatirimim.com, Yatırım Uzmanı branşı ile web sitesinden sadece ticaret yapan bir firma değil aynı zamanda yatırımcılar için faydalı bir platform olma özelliğini de geliştirmiştir. Ulusal yazılı ve görsel medyada düzenli olarak analiz ve görüşlerine yer verilen referans bir kurumdur. Detaylı piyasa ekranı, anlık fiyatlar, analizler, gün içi yorumlar ve anlık altın bozdurma modülü ile 360 derece yaklaşımla yatırımcıların altın alırken doğru bilgiye doğru zamanda ulaşmalarını sağlamaktadır.
Günümüzün en önemli ihtiyacı iletişim. Hızlı ve güçlü bir iletişim sayesinde dünyayı değiştirebilir ya da sizin dünyanızı değiştirmek isteyenleri durdurabilirsiniz. Uzun zamandır bunun farkında olan bir ekip olarak İstanbul Kuyumcular Odası ile birlikte kuyumculuk sektöründe iletişimin en üst düzeye ulaşması
için bir mecra hazırladık. için bir mecra hazırladık. Altın Ekran. Söz konusu finansal veriler olunca, teknoloji, hız ve kesintisiz yayın çok önemlidir. Altın Ekran, bunun önemini çok iyi bilen ve bu alanda 20 yıla yakın deneyimi olan bir ekip tarafından hazırlanmıştır. Bu sayede kullanıcılar, her zaman her ortamda sorunsuz bir ekran izlemenin konforunu yaşayacak. Altın Ekran ile başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kuyumcu işletmelerine altın fiyatları veri ekranı hizmeti sağlıyoruz. Düşünün kuyumcuya giriyorsunuz, altın alacak ya da satacaksınız.
Duvarda İstanbul Kuyumcular Odası resmi altın fiyatlarının olduğu dev bir ekran var. Bu fiyatlara bakarken dikkatinizi başka bir şey dağıtabilir mi? Altın Ekran, kuyumculuk sektörünün ihtiyaçların bilen ve bunları en iyi şekilde cevaplayan, benzersiz bir platform olma özelliği taşıyor. Altın Ekran sektör arasında kesintisiz bir iletişim köprüsü oluştururken, ayrıca kuyumcularla tüketiciler arasındaki güven unsurunun tesis edilmesine büyük katkı sağlamaktadır.
Merkezi İstanbul Kuyumcukent’te olan Maritza Kıymetli Madenler A.Ş., işlenmiş, işlenmemiş, yarı işlenmiş, standart veya standart dışı her türlü kıymetli madenin rafinerisi, ticareti ve geri dönüşümü faaliyetlerini yürütmektedir.
Maritza, yatırımlık gram külçe altın üretiminde de güçlü bir oyuncudur. Kendi logosuyla kendi gramlık altını üretiyor, sertifikalı olarak müşterileriyle buluşturuyor. Aynı zamanda Darphane üretimi sarrafiye altınlarının da logolu ve güvenlik ambalajlı olarak paketlemesini yapan ender kuruluşlardandır.

Maritza, değerli maden ticaretinin her basamağında hizmet ve destek sağlayıcı olarak sektörün güvenilir ve kaliteli ismi olmayı başarmıştır. Türkiye’de ilk defa akaryakıt istasyonlarında 7/24 altın satışı ve altın bankacılığı faaliyetleri ile bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri, endüstriyel üreticiler, kurumsal ve bireysel yatırımcılar için birey ve kuruluşun ihtiyacını doğru biçimde belirleyerek, tüm ihtiyaçlarını en ekonomik biçimde ve en yüksek kalitede karşılamaktadır.
İşletmenin Altın Ekran ve yatirimim.com olmak üzere iki alt iştiraki bulunmaktadır.

Altın Ekran, altın, döviz ve sarrafiye fiyatları noktasında Türkiye’de 30’dan fazla il ve 2.500’ün üzerinde kuyumcuda olmak üzere, Türkiye’de birçok Kuyumcu Odası’nın yetkili fiyat ekranları çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

yatirimim.com, giderek büyüyen internet alışveriş sektöründe tüm Türkiye’ye hem kurumsal hem de perakende olarak fiziki altın satışı yapan kurumsal bir işletmedir.
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63