Hakkımızda

Kuyumculuk sektörüne önemli danışmanlık hizmetleri sunarak sektörde yaptığı işlerle güven oluşturan Maritza Kıymetli Madenler A.Ş’nin önemli iştiraklerinden biri olan yatirimim.com, giderek büyüyen internet alışveriş sektöründe tüm Türkiye’ye fiziki altın satışı yapan kurumsal bir işletmedir.
yatirimim.com’un internet üzerinden sarrafiye altınları, gram altın, gram gümüş, çocuk ürünleri ve her türlü mücevher satışı bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile her yaşa ve her kesime hitap eden, uygun fiyat, güvenli alışveriş, hızlı ve sigortalı teslimat politikaları ile müşterilerine ve yatırımcılarına yüzde yüz güven teşkil etmektedir.
yatirimim.com’da, son dönemlerin en kârlı yatırım aracı olan altının geleneksel piyasa ürünleri dışında, kuyumculuk sektörünün tarihi piyasa üssü olarak kabul edilen Kapalıçarşı’da ustaların ustası olarak kabul edilen önemli kuyum emektarlarının özel ürünleri de yer almaktadır. Böylece altının yatırım veya estetik tarafı ile ilgilenen her kesime güvenli alışveriş imkânı sunmaktadır.
Günümüzün en önemli ihtiyacı iletişim. Hızlı ve güçlü bir iletişim sayesinde dünyayı değiştirebilir ya da sizin dünyanızı değiştirmek isteyenleri durdurabilirsiniz. Uzun zamandır bunun farkında olan bir ekip olarak İstanbul Kuyumcular Odası ile birlikte kuyumculuk sektöründe iletişimin en üst düzeye
ulaşması için bir mecra hazırladık. Altın Ekran. Söz konusu finansal veriler olunca, teknoloji, hız ve kesintisiz yayın çok önemlidir. Altın Ekran, bunun önemini çok iyi bilen ve bu alanda 20 yıla yakın deneyimi olan bir ekip tarafından hazırlanmıştır. Bu sayede kullanıcılar, her zaman her ortamda sorunsuz bir ekran izlemenin konforunu yaşayacak. Altın Ekran ile başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kuyumcu işletmelerine altın fiyatları veri ekranı hizmeti sağlıyoruz. Düşünün kuyumcuya giriyorsunuz, altın alacak ya da
satacaksınız. Duvarda İstanbul Kuyumcular Odası resmi altın fiyatlarının olduğu dev bir ekran var. Bu fiyatlara bakarken dikkatinizi başka bir şey dağıtabilir mi? Altın Ekran, kuyumculuk sektörünün ihtiyaçların bilen ve bunları en iyi şekilde cevaplayan, benzersiz bir platform olma özelliği taşıyor. Altın Ekran sektör arasında kesintisiz bir iletişim köprüsü oluştururken, ayrıca kuyumcularla tüketiciler arasındaki güven unsurunun tesis edilmesine büyük katkı sağlamaktadır.
Merkezi İstanbul Kuyumcukent’te olan Maritza Kıymetli Madenler Reklam Bilgi Dağıtım A.Ş, işlenmiş, işlenmemiş, yarı işlenmiş, standart veya standart dışı her türlü kıymetli maden rafinerisi, ticareti ve geri dönüşümü faaliyetlerini yürütmektedir.
İşletmenin Altın Ekran ve yatirimim.com olmak üzere iki alt iştiraki bulunmaktadır.
Altın Ekran, altın, döviz ve sarrafiye fiyatları noktasında başta İstanbul Kuyumcular Odası’nın ve Kuyumcukent’in olmak üzere, Türkiye’de bir çok Kuyumcular Odası’nın yetkili fiyat ekranları çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili fiyat ekranları ile kuyumcu esnaflarımıza altın, döviz ve sarrafiyeye yönelik kaliteli, şeffaf ve konforlu veri dağıtımı ve izleme imkânı sağlamaktadır.
yatirimim.com, giderek büyüyen internet alışveriş sektöründe tüm Türkiye’ye hem kurumsal hem de perakende olarak fiziki altın satışı yapan kurumsal bir işletmedir.
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63