GRAM GÜMÜŞ

Teknoloji gümüş olmadan gelişemez

Gümüş küresel ekonomi için çok önemli bir girdi metal olduğu sürece, uzun dönem yatırım için oldukça cazip konumda kalmaya devam edecektir.

Gümüş metali güneş enerji sektöründe ve çevre duyarlı, yeşil elektrik yaratımında kullanılan en başlıca kaynak olduğundan küresel olarak yeşil enerji, güneş enerji altyapılarının geliştirilme çabaları ve elektrikli araçların popülaritesinin hızlı artması gümüşe olan endüstriyel talebin artmasını sağlamaktadır. Dünya üzerinde çevreye duyarlılık olduğu sürece gümüş talebi endüstriyel olarak artmaya devam edecektir. 

Gümüş gerek bir yatırım aracı olarak gerek ise önemli bir endüstriyel bileşen olarak hibrid bir üründür.

Gümüş küçük yatırımcıların kolay erişebildiği bir metaldir. Küçük bütçeli yatırımcılar öncelikli olarak gümüşe yönelirler. Gümüş iyi bir portföy çeşitlendiricisidir. Portföy yaratımlarında altının yanında gümüşün bulunması bir denge yaratır. Gümüş Portföyünüzü çok daha fazla kıymetlendirecektir.

Gümüş varlığı altına göre daha az maliyetli olduğunda ve ayrıca değerli metal olarak kolay şekillenebilmesi gibi özellikleri nedeniyle günümüzde gümüş varlığına olan ilgi korunarak artmaktadır.

Elektrikli araçların üretiminin artıyor olması, 5G teknolojisinin yaygınlaşması, yeşil altyapılara hükümetlerin katkı sunmaya başlamaları, tüm bunlar gümüş talebini ciddi seviyede artıracaktır.

Daha fazla güneş enerjisi kullanımına geçişin sağlanması çok büyük olasılıkla gümüş fiyatlarının yükselmesini tetikleyecektir.

Yeşil ekonomilerin gelişmesiyle oluşacak gümüş talebi yıllar içerisinde toplam gümüş arzı tarafından karşılanamayabilir

Gümüşte arz eğilimlerinin uzun vadeli taleplere ayak uyduramayacağı çok belirgin olduğundan günümüz piyasa ortamında ons gümüşün akıllı bir yatırım aracı seçimi olduğuna dair elimizde çok zorlayıcı temel veriler var.

Arz kısıtlandıkça, gümüş talebinin ciddi bir seviyede artış göstereceği öngörülüyor. Endüstriyel alanın dışında da gümüş talebinde artışlar kaydedilmektedir.

Sonuç olarak, arzın talebi karşılayamayacağı gümüş piyasasında, gümüşün tarihi fiyat dengesizliği ve yakın zamanda ortaya çıkacak daha büyük makroekonomik eğilimler göz önüne alındığında, büyük bir fiyat artışı görülebicektir.

Dünya üzerinde var olan gümüş stoğu tükenmek üzere ve bu durum ons gümüş fiyatını yukarı yönde hareket ettirecek bir unsurdur.

Gümüş varlığına yatırım yapmanın tam zamanı

Tarihsel olarak sikke olarak kullanılan gümüş varlığı hala yatırımcıların gözde yatırım araçları arasındadır.

Gram gümüş kataloğumuzda istediğiniz gram, külçe ve fiyatlarda gümüş varlığını bulabilirsiniz. Gram gümüş alım satımında yatirimim.com sizlere en uygun fiyatlı seçeneklerini sunmaktadır. Canlı gümüş TL fiyatlarımız yatırımcılara sunduğumuz her zaman için iyi fiyat seviyesindedir.  Yatırım ürünlerinizi web sitemizden ücretsiz kargo ile güvenli bir şeklide temin edebilirsiniz. Gümüşlerimiz olası tehlikelere karşı %100 sigortalıdır.

999.0 saflık derecesinde ve 999.9 saflık derecesinde olan yatırımlık gümüş için 2,5 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram, 100 gram, 250 gram, 500 gram, 1000 gram (1 kg külçe gümüş), 5000 gram (5 kg külçe gümüş) ve 15000 gram (15 kg külçe gümüş) çeşitliliğindeki ürünlerimizi www.yatirimim.com sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Bu gram ve külçe çeşitliliğine ek olarak gümüş varlığı 1 ons (31,10 gram), 10 ons (311 gram) ve 100 ons (3110 gram) paketlerinde de yatırımcılara sunulmaktadır. 

Gram gümüşünüzü nakde çevirmek isterseniz kuyumcularda, dövizcilerde ve bankalarda kolaylıkla bozdurabilirsiniz.

Görünüm
Sıralama
MARKA
  • Nadir Metal Rafineri(9)
  • İstanbul Altın Rafinerisi(8)
FİYAT
  • 2001-2500(2)
  • 3001-5000(2)
  • 6001-(13)
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63