Kurumsal Altın

Kurumsal işletmeler ve kuyumcular için toptan ve perakende altın satışının adresi yatırımım.com…
Ürün ve hizmet noktasında en iyisini sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak birinci önceliğimizdir.


Son yıllarda altın talebinde oluşan yükselişe karşılık, şirketlere özel kurumsal altın basımı ile birlikte sektörün her alanında faaliyet gösteren firmamız, ayar standartlarına %100 oranında uyumlu, garantili ve özel ürünleri ile yatırımcıların güvenini ve beğenisini kazanmıştır.


Firmaların taleplerine bağlı olarak; reklam, ödül primleri ve promosyon üretilmesi amacı ile şirketimizden talep edeceğiniz ürünler, firmalara özel tasarımlı, uygun koşullarda, istenilen özelliklerde ve minimum sürede hazırlanmaktadır.


Darphane altınları ya da LBMA onaylı rafineri üretimi gram altın ürünlerini müşterilerimizin özel isteklerine paralel olarak tasarladığımız kartlarla da sunmaktayız. Kart üzerine gerçekleştirilecek baskı, kart adedi ve altının fiziki özellikleri firmanızla gerçekleştirilen bire bir görüşmelerle belirlenmektedir. Bu tasarımlar talep edilmesi durumunda müşterilerimizin kendilerince hazırlanabileceği gibi, şirketimiz tarafından da en yüksek kalite ve standartlara uygun şekilde hazırlanmaktadır.


Tasarruf aracı olması nedeniyle altın, değerini her daim koruyabilmesi nedeniyle kurumların prim ve promosyon gibi ihtiyaçları açısından da uygundur.

Kuyumcular için gram altın ve sarrafiye ürünlerinin (Çeyrek, Yarım, Tam, ATA Lira ve tüm altın çeşitlerinde…) toptan satışına yönelik en uygun fiyatlar için yatırımım.com…


Şirketimiz, yatırımım.com ile gerçekleştirdiği perakende altın satışının yanında toptan altın satışı ile sektörde ön plana çıkmaktadır.


Altın yatırımcılarının ihtiyaç duyduğu altın çeşitlerini geniş ürün yelpazemiz ile her türlü talebinizi karşılamamızın yanında yatirimim.com olarak toptan altın satımı ile kurumsal işletmeler ve kuyumculara özel hizmetimiz de bulunmaktadır.


Toptan altın talebinize yönelik ürün çeşitliliğimiz aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki listede yer alan ürünlerin haricinde özel tasarım ve kalıp oluşturularak altın basımı yapılabilmektedir. Bu bağlamda farklı taleplerinizin olması durumunda bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


1.Toptan satışı yapılabilecek gram altın seçenekleri
 

 • 24 Ayar 995 Gram Altın
 • 24 Ayar 999.9 Gram Altın
 • 22 Ayar 916 Gram Altın


2.Toptan satışı yapılabilecek gram gümüş seçenekleri
 

 • 999 ayar gram gümüş külçeler
 • 999.9 ayar gümüş külçeler
   

3.Toptan satışı yapılabilecek darphane üretimli sarrafiye altın seçenekleri
 

 • Çeyrek Altın
 • Yarım Altın
 • Tam Altın
 • Ata Lira
 • İki Buçukluk (Gremse) Altın
 • Beşli Altın

4.Toptan satışı yapılabilecek 22 Ayar bilezik çeşitleri

 • 22 Ayar İkili Burma Altın Bilezik
 • 22 Ayar Üçlü Burma Altın Bilezik
 • 22 Ayar Şarnelli Altın Bilezik


5.Kişiye ya da kurumunuza özel tasarımlı altın seçenekleri

 • Kişiye özel hediyelik gram altın
 • Kişiye özel kartlı hediyelik sarrafiye altın


6.yatirimim.com alışverişlerinde geçerli hediye ya da indirim çekleri…


e-ticaret üzerinden  altın satışı yapmak isteyenler için yatırımım.com'dan büyük kolaylık!


Toptan alım yaptığı altınlarla online mecralarda ticaret yapmayı planlayanlar için, satın alınan altınları güvenli depolama ya da müşteri adreslerine ulaştırma vb. masrafından kurtaracak çözümler de sunuyor. Serbest piyasa altın kurunu baz alarak fiyatları 5 saniyelik periyotlarla güncel tutulan ürün XML listesini e-ticaret sisteminize entegre ederek, yatirimim.com müşterilerine sunulan sigortalı ve ücretsiz kargo avantajlarından daha fazla yatırımcının yararlanmasını hedefliyor.


Müşteri ya da personellerinize özel, yatirimim.com’dan yapılan altın alışverişleri ödemelerinde kullanılmak üzere hediye çeki tanımlanabilmektedir.
Toptan altın alımlarınızda yatirimim.com olarak sunduğumuz en uygun fiyat ve hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz toptan altın alışverişleriniz için satis@yatirimim.com mail adresinden ya da (212) 603 05 63 nolu hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Toptan ya da perakende altın siparişleriniz ister şirket adresinize ister müşterilerinizin adreslerine olsun kayıp ve çalıntı risklerine karşı sigortalı şekilde Maritza Kıymetli Madenler güvencesiyle ulaştırılmaktadır.


Kurumsal müşterilerimize satışını gerçekleştirdiğimiz altınlar, Türkiye geneline özel güvenlik şirketi ile %100 sigortalı olarak ulaştırılmaktadır.
 

 

Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63