HAKKIMIZDA

Türkiye’nin Online Yatırım ve Kıymetli Maden Portalı Yatirimim.com ‘a Hoş Geldiniz!

2015 yılında altın ve kıymetli maden yatırımı yapmak isteyenler için hazırladığımız platformumuz yatırımım.com bugün 81 ilden 50,000+ müşterisi ile yoluna devam ediyor. Her türlü altın, gümüş, platin ve paladyumun toptan ve perakende alım-satımını yapan yatırımım.com, yıllık 100 tonun üzerinde işlem hacmine sahip olan piyasada online kıymetli maden pazarında öncü konumundadır.

Günlük düzenli finansal analizler, güncel ve önemli piyasa haberleri, anlık gelişmeleri bildirim ve e-mail olarak sizlere ileten teknik altyapısı, 8 kişilik müşteri memnuniyet ekibi ve aynı gün siparişiniz ne olursa olsun ÜCRETSİZ ve tamamı sigortalı kargo imkanı ile müşterilerinde %100 memnuniyet yaratmaktadır.

 

Ofis

 

Maritza Kıymetli Madenler A.Ş. tarafından 2015 yılında kurulan internet sitemiz 256Bit SSL güvenlik sistemi, bütün bankaların güvenlik testlerini geçerek aldığı ödeme alt yapısıyla sizlerle hizmet vermektedir. Sektörde EV SSL kullanan tek firmadır. Düzenli olarak penetrasyon testleriyle güvenlik altyapısını en üst düzeyde sizlere sunmaktadır. Sizlerle yatırımım.com olarak benimsediğimiz şirket politikalarımızı paylaşmak istedik.

 

Güvenli Alışveriş

Yatirimim.com güncel yasalar çerçevesinde işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiğiniz her işlem için anında isminize faturanız kesilmektedir. Kişisel bilgileriniz KKVK ve ilgili kanunlar uyarınca şifrelenerek tutulmakta ve hiçbir 3. parti ile paylaşılmamaktadır. Türkiye ve dünya genelinde ödeme sistemi altyapısı noktasında en güvenilir çözümlerden olan Sanal POS veya Havale/EFT seçeneğini seçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Şeffaf Fiyat Politikası

Alırken kazanmayı seven yatırımcılar Yatirimim.com’u tercih ediyor. Yatirimim.com sahip olduğu yüksek işlem hacmi sayesinde müşterilerine en iyi fiyat garantisi sunabilmektedir. İster iş günlerinde olsun, ister tatil veya hafta sonu günlerinde olsun sadece güncel ve sizin için en iyi olan fiyatı sunar. Eğer siz de en iyi fiyat garantisiyle kıymetli maden alışverişinizi yapmak istiyorsanız güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.


Hızlı ve Bedava Kargo

Paketleme

Yatirimim.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünleriniz 7/24 kamera kayıdı altında olan odamızda sıkı bir şekilde paketlenir. Kıymetli maden lojistik operasyonunda dünyanın en büyük nakit yönetim ve değerli kargo lojistik şirketlerinden  Loomis ve Brink’s aracılığıyla %100 SİGORTALI olarak size gönderilir. Ortalama kargoya verme süremiz 1 iş günüdür. Olağanüstü durumlarda piyasa iş süreçlerinde yaşanan aksaklıklar ve altın tedariki kısıtlamaları nedeniyle bu süreç belirli dönemlerde birkaç günü bulabilir.

 

Müşteri Desteği

Yatirimim.com müşterisinin her zaman yanındadır. %100 müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde vermiş olduğunuz siparişler hiçbir şekilde tarafınızdan habersiz iptal edilmez. Ürünü satın aldığınız fiyat sonrasında rakamlar değişse de aldığınız ürün, aldığınız fiyattan hazine bağlantısı yapılır ve size teslim edilir.  Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda siparis@yatirimim.com’a e-mail atabilir, 0553 660 1 080 numaralı What’s App destek hattımızdan bize direkt olarak ulaşabilirsiniz.

 

Canlı Piyasa Ekranı ve Piyasa Analizleri

Müşterimiz olun ya da olmayın, yatırım yaparken desteğe ihtiyaç duyuyorsanız yatırımım.com yanınızda. İnternet sitemize üye olarak gün içi piyasa analizleri ve haftalık olarak sizlerle paylaştığımız detaylı piyasa raporlarına erişebilir, bilgisayarınızdan bildirimlerinize izin vererek piyasalardaki gelişmeleri bildirim olarak alabilirsiniz.

 

Piyasa Ekranı

 

Ayrıca detaylı olarak piyasalar hakkında bilgi alabileceğiniz Canlı Fiyat uygulamamızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Canlı piyasa ekranı ile altın, döviz ve kıymetli maden fiyatlarındaki değişimleri, geçmiş tarihli altın fiyatlarını öğrenebilir, kâr / zarar hesaplaması yapabilir, ekonomik takvim ile piyasa için belirleyici haber ve gelişmelerden haberdar olabilir ve buna göre yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

 

İnovatif Projeler

Yatirimim.com Türkiye’de ve dünyada ilk olan inovatif projelere attığı imzalarla da isminden söz ettirmektedir. Günümüzde altın, hem fiyatındaki artış hem de nakde çevrilebilme kolaylığıyla birlikte geleneksel satış kanalı olan kuyumcuları aşarak internet, bankalar, PTT ve hipermarketlerde de satılır hale geldi. Alternatif altın satış kanalları, özellikle kuyumcuların kapalı olduğu pazar günleri müşterilerin ihtiyaçlarını gidererek çok önemli satış miktarlarına ulaşmaktadır. Dünya’da bir ilk olarak başlattığı 7 gün 24 saat altın satışı projesi ile seçili Opet ve Türkiye Petrolleri istasyonlarında kesintisiz yatırımcı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 7 gün 24 saat en iyi fiyat garantisi ile Mehmetçik Vakfı Maslak Opet ve Türkiye Petrolleri Ataşehir istasyon marketinde bulunan bankolarımız ile altın alışverişlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

 

İstasyon

 

Basında Yatirimim.com

2015 yılından itibaren Yatirimim.com Türkiye’de önde gelen birçok medya grubunda kendisine yer bulmuştur. yatirimim.com, Yatırım Uzmanı branşı ile web sitesinden sadece ticaret yapan bir firma değil aynı zamanda yatırımcılar için faydalı bir platform olma özelliğini de geliştirmiştir. Ulusal yazılı ve görsel medyada düzenli olarak analiz ve görüşlerine yer verilen referans bir kurumdur. Aşağıda basında çıkan haberlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Basın Haberleri

 

Yatirimim.com önümüzdeki dönemleri planlarken sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, sunulan ürün ve hizmet kalitesinin talepleriniz doğrultusunda geliştirilebilmesi ve iyileştirilebilmesi için görüş ve önerilerinize değer vermektedir. Siz kullanıcılara fayda sağlayacak şekilde yeni ürün geliştirmek, mevcut ürün ve hizmetleri iyileştirmek, istek ve beklentilerinizi daha hızlı ve daha uygun karşılamak için bağımsız araştırma kuruluşu BOĞAZİÇİ ARAŞTIRMA ile beklenti ve memnuniyet araştırmaları gerçekleştirmektedir. Bu amaçla hazırlanan araştırmaya ulaşmak için Tıklayınız.

Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63