BİLEZİK

ÜÇLÜ BURMA BİLEZİK

Üçlü burma bileziklerimiz 22 ayar olup bütçenize göre çeşitli gramaj ve fiyatlara sahiptir. Üçlü burma bilezikler üç tane telin burulmasıyla elde edilmektedir. Güncel fiyatlarıyla adından söz ettiren yatirimim.com’da üçlü burma bileziklerinizi yatırım amaçlı satın alabildiğiniz gibi ziynet eşyası veya hediye olarak da satın alabilirsiniz.

Bilezik siparişi verirken bileğinizin ölçüsünü bilmeniz ve bu ölçüyü online olarak doğru bir şeklide girmeniz alışverişiniz açısından önem arz etmektedir. Bilezik alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise bileğinizle uyumlu, kullanışlı ve zarif olmasıdır. Üçlü burma bilezikler ikili burma bileziklere veya normal bileziklere oranla işçiliği daha fazladır, içerisindeki altın oranı daha fazladır ve bu yüzden fiyatı daha yüksektir. Üçlü burma bileziklerin görünüşü ağırlığı bakımından insanları cezp etmektedir.

Tüm bileziklerde aldığınızda ve sattığınızda mutlaka bir fark bulunmaktadır ve çok fazla olmasa da her bilezik değer kaybetmektedir. Bileziklere değer katan markası değildir, işçiliği, gramı ve ağırlığıdır. Altın fiyatları dünya borsasına göre belirlendiği için altın alışverişinde indirim yapma imkanı olmamaktadır.

 

Görünüm
Sıralama
MARKA
  • Maritza(11)
FİYAT
  • 6001-(11)
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63