ONS ALTINDA YÜKSELİŞ İŞTAHI CANLI

Ons altın fiyatlarının alçalan trendini yukarı yönde kırması sonrası alımların devam ettiğini ve bu sayede 1877 üzerinde fiyatlamaların oluştuğunu görmekteyiz. 

ONS ALTINDA YÜKSELİŞ İŞTAHI CANLI
Ons altın fiyatlarının alçalan trendini yukarı yönde kırması sonrası alımların devam ettiğini ve bu sayede 1877 üzerinde fiyatlamaların oluştuğunu görmekteyiz. Bu noktada yükselişin devam etme ihtimali canlılığını korumakta. 1877 seviyesi üzerinde kalıcılığın sağlanması ile ilk olarak 1908 direncine doğru ataklar oluşabilir. 
 
Yalnız kısa vadede ana hedef olarak 1958 seviyesini çanak formasyonu tamamlanma seviyesi olarak yakından izleyeceğiz. 1877 desteği üzerinde kalıcılık sağlanamaz ise 1855 desteğine doğru gevşeme oluşabilir. Bu seviyenin aşağı yönde geçilmesi fiyatların yeniden düşüş trendine dönmesi anlamına gelecektir. Bu sayede 1795 seviyesine doğru satışlar gözlemlenebilir.   
 
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.  
 
2021-05-21 16:50:21
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63