ONS ALTIN ANALİZİ

Londra'da altın fiyatlarının ons başına 1800 USD seviyelerinde geçen haftaki dar aralıkta stabil kaldığını gözlemlemekteyiz.

ONS ALTIN ANALİZİ

Comex'teki spekülatif pozisyonların bu haftaki Federal Rezerv toplantısı öncesinde son ortalamalarının oldukça altında kalmasıyla Londra'da altın fiyatlarının ons başına 1800 USD seviyelerinde geçen haftaki dar aralıkta stabil kaldığını gözlemlemekteyiz.

Bu seviye üzerinde kalıcılık sağlanması ile 1814 ve 1829 dirençlerini kısa vadede takip edeceğimizi söyleyelim. Bunun yanında 1800 seviyesinin üzerinde kalıcılığın sağlanamaması satışların oluşmasını beraberinde getirebilir. Böyle bir durumda 1770 ve 1750 desteklerini izlemeye alacağız.
 
YASAL UYARI:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmış olup yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
 
2021-07-28 16:19:56
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63