4gr 22 Ayar Altın Şarnelli Bilezik
Yeni
Ürün Kodu
f138
Marka
Fiyatı
10,512.53 TL KDV Dahil
Kredi Kartı ile
10,889.93 TL KDV Dahil
Havale / EFT ile
10,512.53 TL KDV Dahil
TOPLAM
(KDV Dahil)
10,512.53 TL
Adet
Bilezik Ölçüsü
Bu Ürüne Puan Verin!
Stok Adedi
Adet
Hızlı Kargo

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 22 Ayar Bilezik, www.yatirimim.com tedarikçileri tarafından üretilmekte olup, üreticilerin damgası ürün üzerinde bulunmaktadır. Bilezikler el imalatı olduğu için  + / - 0.10 gr fark olabilir. Daha fazla eksiklik olması durumun da aradaki fark müşterinin banka hesabına havale edilir.   Sevkiyat Bilgileri :

Siparişleriniz üretim merkezindeki yoğunluk durumuna göre ortalama 3 iş gününde gönderilmektedir. Cumartesi günleri ürün sevkiyatı, ürünlerin dağıtım merkezinde bekleme ihtimali güvenlik problemi oluşturduğu için yapılmamaktadır.

Taşıma Bilgileri :
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. 

Sigorta Bilgileri :
Ürünlerin taşıma sigortası anlaşmalı sigorta firmaları ile sağlanmaktadır.


İptal / İade : 
Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez.


Değişim : 
Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dahilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Güvenlik : 
Teslimat sırasında ürünlerin kargo yetkilisi ile birlikte kontrol edilmesi tavsiye edilir.
Herhangi bir problem ile karşılaşılması durumunda kargo poşeti ve paketin içerisindeki Güvenlik poşetlerinin saklanması gerekmektedir.

Tavsiye niteliğinde 22 Ayar Altın ve 22 Ayar Bilezik alış - satış fiyatlarını anlık ve güncel olarak www.yatirimim.com`dan takip edebilirsiniz.

Bilezik Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Bilezik ölçünüzü öğrenmek için Yardım menüsünden Bilezik Ölçüsü Hesaplama aracıyla, bilezik ölçünüzü kolayca öğrenebilirsiniz.

Bilezik ölçüsü hesaplama sayfasını görüntülemek için tıklayınız.

  • Taksit
  • Tutar
  • Toplam
  • 1
  • 10903.98 TL
  • 10903.98 TL

YORUM YAP

Yorumu Gönder
Ustaların Hikayesi
Kuyumculuk sektöründeki ustaların hikayesi...
Devamı için tıklayınız...
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63