Teslimat ve Sipariş

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yatirimim.com garantisi ile sigortalı olarak size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-maili ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır. 

Kesinleşen siparişler yurtiçinde anlaşmalı kargo şirketi tarafından ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar yatirimim.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır. İsteğe bağlı özel üretim ürünler, işçilikli ürünler ve bazı illerde teslimat süreleri farklıdır. Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 3-4 iş günü)

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlar müşteri sorumluluğundadır.

Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63