Gizlilik ve Site Kullanım Şartları
Veri Koruma Bildirimi
web sayfamızı ziyaretinizden memnundur ve ilginiz için teşekkür eder. Kişisel bilginizin korunması konusunu ciddiye alıyoruz ve web sayfamızı ziyaret ederken güvende hissetmenizi istiyoruz. Bu gizlilik ilkeleri, MARİTZA KIYMETLİ MADENLER REKLAM BİLGİ DAĞITIM A.Ş. tarafından, www.yatirimim.com web sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti ve kullanıcılarını uyarmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesini kullanmayınız.
Sizi veri koruma bildirimimiz, www.yatirimim.com tarafından sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilendirmek istiyoruz.
Kişisel Bilgilerin Toplanması ve Kullanılması
Sitemizde alış-veriş kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi, TC Kimlik No vb) ve istenilen diğer tüm bilgileri girmelidir. Bu formdan aldığımız iletişim ve diğer bilgileri, sizi tanımak dışında, ürününüzün ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. 
Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan benzer durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. 
İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri (kredi kartı bilgileri hariç olmak üzere) ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Ayrıca sitemize verdiğiniz tüm kullanıcı bilgileriniz sadece firmamız yetkilileri tarafından görülebilecektir. Sizin isteğiniz dışında herhangi bir yerde kişisel veya ticari amaçla kullanılmayacağı, dağıtılmayacağı şirketimiz tarafından taahhüt edilmiştir. 
Veri bankası ve bilgileriniz sitemiz ve sağlayıcımız tarafından gizli tutulur. Kişisel bilgileriniz, yetkili makamların talep etmesi durumunda gönderilecektir. Bunun dışındaki üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Bilgi Edinme Hakkı
Bizde saklı olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ve düzeltme hakkınız vardır. İletişim sayfamızdaki adres ve telefonlar aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Veri Saklama Kişisel bilgileri istediğiniz bir hizmeti sunmamız gerektiği sürece ya da izin verdiğiniz sürece ve mevcut yasal düzenlemelerin buna karşı olmadığı müddetçe saklıyoruz.
Güvenlik
www.yatirimim.com , erişime açtığınız kişisel bilgilerinizin kasti, kazara paylaşılmasına, kaybolmasına ya da kötü niyetli kişilerce kullanılmasına karşı güvenlik tedbirleri almıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve işletimi sırasında bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanılmaları engellenecektir. Güvenlik önlemlerimiz teknik gelişmeler ile başa baş olacak şekilde sürekli revizyona tabidir.
Kredi kartı bilgileri asla veri tabanımızda tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girerken, Banka ile Site arasında SSL şifreleme yapılarak, bu bilgilere erişilmesi engellenmiştir. Kredi kartı bilgilerinizi girerken veriler şifrelenerek bankaya iletilmekte ve herhangi bir kayıt oluşturulmadığı güvencesi sunulmaktadır. 
İletişim
Herhangi bir sorun yaşarsanız ya da herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan yatirimim.com'daki yönetim temsilcisine başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır.İletişim sayfamızdaki adres ve telefonlar aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Telif Hakkı Durumları
5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K'nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP'ler Kayıt altına alınmaktadır.5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi info@yatirimim.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır.
sitesini ziyaret etmekte olan her kişiler/kurumlar bu politikayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. www.yatirimim.com adlı web sitemiz, diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden asla sorumlu değildir.
Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63