Yasal Uyarı

Altın ve döviz verileri en fazla 15 dakika gecikmeli olarak Matriks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Piyasa Analizi bölümünde yer alan bilgiler Maritza Kıymetli Madenler Reklam Bilgi Dağıtım A.Ş. (yatirimim.com) tarafından okuyucuyu bilgilendirme amacı ile yatirimim.com’un güvenilir olduğunu düşündüğü yayımlanmış bilgilerden ve veri kaynaklarından derlenerek hazırlanmış ve herhangi bir yatırım aracı alım satımına ilişkin bir teklif içermemektedir. Kullanılan bilgilerin hatasızlığı ve/veya eksiksizliği konusunda yatirimim.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. yatirimim.com Araştırma raporları şirket içi ve dışı dağıtım kanalları aracılığıyla tüm yatirimim.com müşterilerine eşzamanlı olarak dağıtılmaktadır. Ayrıca, Piyasa Analizi bölümünde yer alan tahmin, yorum ve tavsiyeler dökümanın yayınlandığı tarih itibariyle geçerlidir. yatirimim.com Araştırma Bölümü daha önce hazırladığı ya da daha sonra hazırlayacağı raporlarda bu raporda sunulan görüş ve tavsiyelerden farklı ya da bu raporda sunulan görüş ve tavsiyelerle çelişen başka raporlar yayınlayabilir. Çelişen fikir ve tavsiyeler bu raporu hazırlayan kişilerden farklı zaman dilimlerine işaret ediyor, farklı analiz yöntemlerini içeriyor ya da farklı varsayımlarda bulunuyor olabilir. Böyle durumlarda, yatirimim. com’un bu raporlardaki tavsiye ve görüşlerle çelişen diğer yatirimim.com Araştırma Bölümü raporlarını okuyucunun dikkatine sunma zorunluluğu yoktur. İşbu rapordaki tüm görüş ve tahminler, söz konusu rapor tarihiyle yatirimim.com Araştırma Bölümü’ne ait olup diğer Maritza Kıymetli Madenler Reklam Bilgi Dağıtım A.Ş.  şirketlerinin görüş ve tahminlerini temsil etmemektedir.

Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan Maritza Kıymetli Madenler Reklam Bilgi Dağıtım A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Maritza Kıymetli Madenler Reklam Bilgi Dağıtım A.Ş. isim ve logosu izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. Yatirimim.com ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen Maritza Kıymetli Madenler Reklam Bilgi Dağıtım A.Ş.’ye ait olup, tekrar yayınlanamaz.

 

Müşteri Hizmetleri
0212 603 05 63